Letní pobyty - Slovensko

Slovenský ráj

Slovensko Národní park Slovenský ráj je jednou z přitažlivých turistických lokalit východní části hornatého Slovenska. Je to mimořádně poutavá krajina krasových planin, úzkých soutěsek, roklin, kaňonů, vodopádů a jeskyní. Nechybějí zde však ani pozoruhodné památky, dokumentující nejstarší historii osidlování Spiše. Každý návštěvník Slovenského ráje bude určitě souhlasit s tím, že název tohoto krásného koutu je více než výstižný. Denně můžeme objevovat krásu skrytých zákoutí Slovenského ráje, přírodní zajímavosti, vzácnou faunu a flóru.


Výlety

Nedaleko ubytovacího centra se nachází největší hradní zřícenina ve střední Evropě - Spišský hrad a historické město Levoča se známým dřevěným gotickým oltářem Mistra Pavla z Levoče ze 16. století. Dále pak můžete navštívit Dobšinskou ledovou jeskyni s unikátní ledovou výzdobou, která patří mezi největší na světě. Nesmíme zapomenout na lovecký zámeček Betliar, zámek Krásnou Horku a Ochtinskou aragonitovou jeskyni. Četné gotické památky spišské oblasti jsou soustředěny na tzv. "Gotické cestě". Jistě si nenecháte ujít romantickou plavbu na tradičních "pltích" ve vodách Dunajce a využijete blízkosti Vysokých Tater, které nabízejí řadu nezapomenutelných výletů.


Aktivity
Slovensko Slovensko Slovensko Slovensko Slovensko Slovensko

Ubytování

Ve Slovenském ráji je možnost ubytování v domech s kapacitou 20 - 55 míst.

Každá skupina, velká či malá, od 15 členů, je ubytována v domě, který má sama pro sebe.

Slovensko Slovensko Slovensko Slovensko Slovensko Slovensko

Stravování

Stravování je zajištěno formou dodávání skupině kvalitních potravin pro jedno teplé a dvě studená jídla denně podle jídelníčku, který obdrží vedoucí skupiny před odjezdem. Množství je vždy uzpůsobeno počtu skupiny (množství příloh, pečiva, cukru, másla, džemu, atd. je dodáváno v nadlimitním množství). Pro celodenní výlety a pro zpáteční cestu domů si skupina z dodaných potravin připraví cestovní balíček. Tento postup je standardní pro všechny základny.

Slovensko Slovensko Slovensko

Ceník
ZÁKLADNÍ CENA - 5 nocí - 4.820,00 Kč/osobu:
MIMO SEZÓNA – 7 nocí - 5.990,00 Kč/osobu:
HLAVNÍ SEZÓNA – 7 nocí - 6.470,00 Kč/osobu:
CENA OBSAHUJE:
CENA NEOBSAHUJE:
SLEVA:

Příklad: Při 40-ti plně platících členů skupiny jede hlavní vedoucí zdarma + 2 jeho rodinní příslušníci za 50% ceny + 3 vedoucí zdarma + 1 kuchařka (lékař) zdarma = celkem 47 osob.

Slovensko Slovensko Slovensko Slovensko