Letní pobyty - Maďarsko

Visegrád

MadarskoZákladna Jeky leží 40 km severně od Budapešti na březích Dunaje ve známém říčním ohybu. Najdete zde zříceniny citadel nad Visegrádem, který byl často předmětem loupeživých nájezdů ze severu a je nyní populární turistickou oblastí s mnoha historickými budovami jako je Vodní bašta, věž Salamon, nedávno vykopané zbytky románského královského paláce a Citadela, kde se během letních měsíců konají představení s alegorickými vozy na Visegradských renesančních slavnostech. Je zde nábřeží s rybími restauracemi, pivnicemi a zmrzlinovými stánky, což dává Visegrádu specifickou atmosféru.


VÝLETY

Pouhých 15 km je vzdálené malebné barokní městečko Szentendre s krásně zdobenými domy, tajemnými zahradami, lákavými alejemi, s kostelíky na vrcholcích kopců a spoustou galerií, představujících místní umění a řemesla.

Budapešt s dominantou Budavarské citadely je město, kde se potkává východ se západem, plné historie a kultury uplynulého období impéria s překrásnou gotickou architekturou. Nadchnou vás světově proslulé, moderně vybavené, turecké a římské termální lázně. Balaton, hlavní rekreační oblast Maďarska s mnoha středisky, kde je možno provozovat různé druhy vodních sportů.

Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko

Aktivity
Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko
Ubytování

Základnu tvoří 3 vesnice na březích Dunaje, Dömös, Tahitótfalu a Visegrád, ve kterých nabízíme 8 domů pro skupiny od 15 osob.

Každá skupina, velká či malá, od 15 členů, je ubytována v domě, který má sama pro sebe.

Madarsko Madarsko
Madarsko Madarsko

Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko

Stravování

Stravování je zajištěno formou dodávání skupině kvalitních potravin pro jedno teplé a dvě studená jídla denně podle jídelníčku, který obdrží vedoucí skupiny před odjezdem. Množství je vždy uzpůsobeno počtu skupiny (množství příloh, pečiva, cukru, másla, džemu, atd. je dodáváno v nadlimitním množství). Pro celodenní výlety a pro zpáteční cestu domů si skupina z dodaných potravin připraví cestovní balíček. Tento postup je standardní pro všechny základny.

Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko Madarsko

Ceník
ZÁKLADNÍ CENA - 5 nocí - 3.820,00 Kč/osobu:
HLAVNÍ SEZÓNA – 5 nocí - 3.820,00 Kč/osobu:
HLAVNÍ SEZÓNA – 7 nocí - 4.780,00 Kč/osobu:
CENA OBSAHUJE:
CENA NEOBSAHUJE:
SLEVA:

Příklad: Při 40-ti plně platících členů skupiny jede hlavní vedoucí zdarma + 2 jeho rodinní příslušníci za 50% ceny + 3 vedoucí zdarma + 1 kuchařka (lékař) zdarma = celkem 47 osob.

Madarsko Madarsko Madarsko